сучасна...
    традиційна...
      інноваційна...
Переяслав-Хмельницька
ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІст. №5

офіційний шкільний сайт
Адреса: 08403, Київська обл.,
м.Переяслав-Хмельницький,
вул. Космонавтів 22
Телефон:
7-21-49 (Секретар)
E-mail:
zooch5@ukr.net
Попередній
 • testimage
  testimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testsimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testsimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testimage
  testimage
  testimage
Наступний
Меню сайта
 
Про школу
 
Дозвілля
 
Корисні посилання
Ми знаходимось тут
 
Головна » Архів новин

Прикрасимо міську ялинку

Учні нашої школи взяли участь у конкурсі на кращу іграшку для головної ялинки міста.

Виносимо подяку талановитим та креативним дітям, а також їх батькам.

                                    

Просмотров: 184 | Добавил: admin | Дата: 14.12.2016 | Комментарии (0)

«Твоє життя - твій вибір»      

 

       Сьогодні, 8 грудня 2016 н.р.в приміщенні БХТДЮМ відбувся міський фестиваль. «Твоє життя – твій вибір», присвячений темі збереження здоров'я дітей та молоді.

У фестивалі прийняли участь команди всіх загальноосвітніх шкіл міста, окрім гімназії.

 З метою донесення до присутніх важливість здорового способу життя діти підготували лекції, доповіді та презентації.

 Наша команда своїм виступом підтримала позитивну атмосферу заходу, надавши рекомендації з організації правильного

 розпорядку дня у розважально-жартівливій формі.

Вдячні керівнику гуртка КВК Ігнатенко В.В. за підготовку команди та учням ЗОШ №5 за достойний виступ.                                                                                                                                                                                                                                                                                                 ЗДВР Кардашевська І.І.

Просмотров: 238 | Добавил: admin | Дата: 08.12.2016 | Комментарии (0)

Святкуємо День Збройних Сил України

      6 грудня відбулися шкільні змагання для хлопчиків 5-8 класів,приурочені Дню Збройниї Сил України. У програму увійшли наступні випробування: силовий конкурс для козацького рою у складі шести джур козацьких; масова інтелектуальна гра «Інтелект-бій» для курінних суддів; конкурс Козацької листівки для курінних Писарів та фотокореспондентів.

      Стало траицією проводити старовинну козацьку гру «Лава на Лаву», «Зніми капелюха». Великою пошаною користується  боротьба «На поясах» та українська народна гра «Шагавай».

      Питання до масової гри «Інтелект–бій» були повідомлені завчасно і знаходилися у відомому всім місці. Самостійно підготовлені відповіді опускалися до скриньки. Юні знавці військової справи підійшли відповідально і справилися з виконанням інтелектуального випробування. Підсумок гри підвела президент Клубу інтелектуальних ігор «Еврика» Надія Томчук (7-б клас). Перше місце зайняли ерудити 7-а класу (курінний суддя Богдан Безпалий ).

   

 

 

 

 

 

 

 

 

       Творчий конкурс Козацька листівка триває. Учасникам потрібно лаконічно описати проведений захід і оформити козацькою листівкою.

   Підсумки підведуться тільки після виконання творчого конкурсу. Переможці будуть відзначені почесними грамотами.

Олена Касьян

Фото:Ірина Кардашевська

Просмотров: 415 | Добавил: admin | Дата: 06.12.2016 | Комментарии (0)

Просмотров: 235 | Добавил: admin | Дата: 01.12.2016 | Комментарии (0)

«Містер та Міс 0сінь» у нашій школі!

Шкільні роки – чудовий час. Кращі друзі, перше кохання і проблеми, які полягають лише в оцінках в щоденнику і розбіжності з друзями. Це час підручників, зошитів, уроків, змін і, звичайно ж, шкільних свят, які залишаються в пам’яті на довгі роки.

І одним з таких свят, безумовно, є осінній бал. І для того, щоб він дійсно став незабутнім, доводиться трохи попрацювати і докласти чималу частку фантазії і креативу. Дуже важливо продумати все до дрібниць, а головне – підібрати вдалі розваги, які подарують гарний настрій усім присутнім.

30 листопада в актовій залі ЗОШ І-ІІІ ст. №5 відбувся Осінній бал для учнів 7-8 класів. Організатором цього заходу була класний керівник 8-го класу Оврашко С.І.

Осінь – дуже красива пора. Тому і осінній бал – не менш красиве свято, яке в нас  розпочалося з конкурсно-розважальної програми « Містер та Міс Осінь – 2016р.» В конкурсі приймали участь 9 дівчаток і 7 хлопців, які боролися за титул Короля та Королеви балу. Учасники повинні були пройти 5 нелегких випробувань:

 •     Конкурс « Візитка»;
 •     Конкурс « Реклама за дві хвилини»;
 •     Танцювальний конкурс;
 •     Конкурс акторської майстерності:
 •     Кулінарний конкурс.

Ведучі програми Оврашко С.І., та Левченко О.І. привітали всіх учасників, ознайомили з конкурсною  програмою, та представили казкове осіннє журі:

 • Пані Осінь ( голова журі) – заступник директора з навчально-виховної роботи Чайка Н.О.
 • Пані Вересень – заступник директора з виховної роботи Кардашевська І. І.
 • Пані Жовтень – вчитель ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Ігнатенко В.В.
 • Пан Листопад - вчитель ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Бондарєв О.М.

Розпочався конкурс « Осіннім танцем», вихованцями хореографічної студії « Едельвейс», керівник Левченко О.І. А далі відбувся справжній феєрверк в низці конкурсної програми . Виступи учасників перепліталися з концертними номерами та веселими і цікавими конкурсами. Адже саме вони дарують гарний настрій, заряджають позитивом і залишають приємні спогади ще на довгий час.

Але конкурс є конкурс,  і завжди має  своє  логічне завершення, а це означає, що вердикт журі готовий, і ось уже через декілька хвилин стане відоме ім’я переможців! Для оголошення результатів  «Містер та Міс Осінь – 2016р.» та нагородження переможців було запрошено на сцену голову журі Чайку Н.О.

За підсумками журі, титул « Міс Осінь – 2016» виборола учениця 7-б  класу Черенкова Вікторія, та титул « Містер Осінь – 2016» отримав учень 7-б класу Волнянський Станіслав. Всі учасники також були нагороджені грамотами та осінніми титулами. Король і Королева балу мали честь відкрити святкову дискотеку першим осіннім танцем під оплески своїх друзів. І з першим танцем почала працювати  e-mail - пошта. У кожного присутнього в залі були номерки, по яких вони через пошту отримували святкові листи.

Закінчився бал… Затихла музика не тільки на сцені, а і в природі – завтра зима. А з нею – Новий рік і новий Зимовий бал!

Отже, до скорої зустрічі!

Фото можна переглянути тут

Просмотров: 265 | Добавил: admin | Дата: 01.12.2016 | Комментарии (0)

 І МІЖНАРОДНА ГРА ЗІ СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ «SUNFLOWER»

СЬОГОДНІ 30 ЛИСТОПАДА 2016 року В ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ВІДБУЛАСЯ  І МІЖНАРОДНА ГРА ЗІ СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ «SUNFLOWER»

 Міжнародна гра «Sunflower» дозволяє виявити і розвинути творчі здібності учнів. Сприяє їхньому долученню до найвищих досягнень світової літератури й культури, загальнолюдських і національних духовних цінностей, виховує естетичний смак, високу читацьку і загальну культури.

         Міжнародна гра «Sunflower» допоможе учням відпрацювати навички роботи із тестовими формами контролю. Дасть шанс швидше визначитися з майбутнім фахом і навіть знайти випускникам шкіл потенційних роботодавців, оскільки до проведення Міжнародної гри «Sunflower» на її різних етапах долучене широке коло найкращих авторитетних вітчизняних і зарубіжних фахівців: освітян, науковців, письменників, перекладачів, дипломатів, менеджерів та ін.

  

  

  

  

З правилами проведення гри, порядком реєстрації та матеріалами для підготовки можна ознайомитися на сайті: http://gra-sunflower.com.ua/

 

Гру провели заступник директора з НВР Чайка Н.О. тв. вчитель зарубіжної літератури Данилко Л.В.

 

 

 

Просмотров: 563 | Добавил: admin | Дата: 30.11.2016 | Комментарии (0)

25 листопада  2016 року в загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 5 були проведені лекції з превентивного виховання для учнів 5-11 класів за участю  представника Міжнародного благодійного фонду «Клуб майбутнє»,  Поліщука Тимофія Віталійовича

Відбулась виховна лекція для учнів 5-8 класів на тему «Правда про алкоголь», в ході якої дітям розповіли , що таке алкоголізм, ступені алкогольного сп'яніння, наслідки вживання алкоголю на організм та навели  приклади цієї хвороби.

Також для учнів  9-11 класів була проведена лекція на тему «Дошлюбні стосунки», в ході якої розглянули питання специфіки дошлюбних стосунків,  етапи та особливості створення успішної сім'ї.

 

Соціальний педагог, практичний психолог   

 В.О.Аврамич

Просмотров: 253 | Добавил: admin | Дата: 27.11.2016 | Комментарии (0)

Запалюємо поминальні свічки

25 листопада 2016 року в школі №5 на першому уроці відбулась лінійка до дня пам’яті жертв голодмору 1932-1933 роках . В цей день вся Україна вшановує пам’ять жертвам голодомору. На цій лінійці вшановували пам’ять загиблим, промовляли імена тих, хто помер у 1932-1933 роках.

 

         Творчий гурт хлопчиків 4-7класів підготував для учнівської громади школи Панахиду за померлими з глоду українців. В образах дітей-свідків часів тотального режиму радянської влади, учасники театрального дійства вдало відтворили жахливі події штучного голодомору на Україні.

          Історію заснування села Андруші аж до його затоплення Канівським водосховищем в ракурсі історичних подій висвітлив промовець Ігор Макаренко(8кл.).

        Від кожного класу в пам’ять про жертв Голодомору засвітили поминальні свічки та лампадки.

         Промовець Костянтин Кузьменко поіменно пригадав тих, хто помер мученицькою голодною смертю в селі Андруші 32-33рр.. Загальна кількість померлих від голоду становить 139 чоловік. Місця поховань жертв Голодомору знаходяться під водами Канівського водосховища. Хвилиною мовчання вшануали пам’ять померлих з голоду андрушан.

  

            

   

 

Потім жалобною ходою Генеральна козацька старшина відправилася на Андрушівське

кладовище Переяслав-Хмельницького мікрорайону. Біля братської могили жертв Голодомору на Переяславщині запалили лампадки, зачитали молитву за померлими, поклали штучні квіти.

 

 

 

 

 

 

 

 

Олена Касьян,

педагог-організатор

 

 

 

Просмотров: 241 | Добавил: admin | Дата: 25.11.2016 | Комментарии (0)

Герої не вмирають

        21 листопада 2016 року в Україні відзначається День Гідності та Свободи. У ЗОШ І-ІІІ ст. №5 було проведено ряд заходів.

         На уроках  Гідності класними керівниками були  відтворені події 21 листопада 2013 року . Учні стали свідками спогадів майданівців , які проклали шлях до свободи під кулями снайперів, вибухопакетами, коктейлями молотова. Саме на Майдані відродилася українська нація- Гімн, набув нового звучання, а мова досягла всіх куточків світу.

     Депутати  Переяслав- Хмельницької міської ради Сиворко Сергій Михайлович  та Закірко Наталія  Володимирівна, які були запрошені на урок Гідності у 8 клас , розповіли учням про те , як умирали невинні, беззбройні люди: юнаки, дівчата, чоловіки. Учні відчули глибину трагедії, яка торкнулася всього світу і болю, який випав на долю українських родин.

     Не було байдужих і серед учнів 5-7 класів, де кожна дитина пережила , передивляючись фрагменти відеоматеріалів  « 21 листопада 2013 року»,весь жах того часу , адже країна втратила найдорожче – своїх синів і дочок.

   

   

     Учні старшої школи  на уроці « Вони боролись за майбутнє» переглянули хроніку подій Революцію Гідності  і  підняли питання « Чому за своє прагнення свободи  та європейські настрої українці заплатили своїм життям?». Під час уроків  лунали вірші  та пісні про Україну , про Крути.

         Для учнів 7-11 класів було організовано демонстрацію відеофільму «Зима, що нас змінила. Ч. 1 «Небесна сотня»» виробництва телеканалу «1+1».Це перший фільм про"Небесну сотню" з циклу документальних фільмів .Учні ознайомилися з історією про тих, хто загинув за свободу і за власну державу. Досі невідомо скільки людей насправді входить до небесної сотні ... Це не тільки ті, кого вбили в центрі української столиці в кінці лютого. Це також і всі ті, хто виступив проти режиму в різних куточках країни, а потім пропав безвісті, чи був замордований з самого початку Євромайдану. Про них згадуватимуть очевидці тих подій, їхні учасники, та родичі загиблих. 

             Після перегляду фільму кращі учні школи вшанували пам'ять загиблих героїв, поклавши квіти до меморіальної дошки випускника школи Романа Гриценка  та до пам'ятного хреста героям «Небесної сотні» на Привокзальній площі.

   

 

                                                                                                                                                Адміністрація школи

Просмотров: 222 | Добавил: admin | Дата: 22.11.2016 | Комментарии (0)

Велике Радне Коло

      11 листопада 2016 року з ініціативи Генеральної Козацької Старшини відбулася учнівська конференція«Велике Радне Коло»для учнівської громади 5-11 класів.Тема конференції «Козацьке Братство, як невпинний генератор дитячих ідей в учнівському самоврядуванні  школи».

     Учасників учнівської конференції музичним вітанням зустрів Володимир Божнюк (7-а кл.) життєстверджуючою піснею «Бери своє» інструментального ансамблю "Антитіла".Саме Велике Радне Коло вправно провів вдучий Вадим Сулима(9кл.). Генеральний суддя Олександр Боярин(10 кл.) побажав усім активної участі у роботі Радного кола та вдалих і перспективних рішень на майбутє. Про діяльність Козацького Братства Якима Андрушки за минулий 2015/2016 навчальний рік відзвітував отаман Козацького Братства Дмитро Самохатній. Окреслилося й коло невідкладних питань на 2016/2017 н.р., які неможливо вирішити без врахування громадської думки 5 – 11 класів.

  

    До регламенту Великого Радного Кола внеслися наступні вагомі питання:

1.Дата проведення учнівської кнференції.

2.Вибори Генеральної Козацької старшини.

3.Пошукова робота.

4.Операція «Братська могила».

     За результатами голосування учнівської спільноти було вирішено: учнівську конференцію «Велике Радне Коло» проводити щорічно 15 вересня на Весвітній день демократії; питання щодо кількісного складу Генеральної Козацької Старшини вирішуватиметься Великим Радним Колом 15 вересня поточного року; учнівська громада 5-11 класів бере під свою відповідальність братські могили воїнів Червоної армії та масове захоронення невинно убієнних жертв голодомору 32-33рр. на Андрушівському кладовищі;вирішено продовжити пошурову роботу матеріалів для електронної книги пам’яті під назвою«Стрічка пам’яті » до кінця поточного 2016/2017 н. р.,а також розпочати збір матеріалів для нагальної теми «Андрушівська Церква ХVII століття».

    Традиційно відкривали та закривали Велике Радне Коло Державний Гімн України і Гімн Козацького Братства Якима Андрушки.

Учнівська конференція пройшла спокійно в робочій атмосфері без нарікань і невисловлених образ.

 

Олена Касьян,

педаго-організатор

Фото:Ірини Кардашевської

Просмотров: 184 | Добавил: admin | Дата: 11.11.2016 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 9 10 11 12 13 »
Форма входу
Логін:
Пароль:
 
Карта сайта
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Годинник
 >
Педагогічна преса

ЗОШ І-ІІІ ст. №5 м.Переяслава-Хмельницького - Україна © 2019Украинский портАл каталог сайтів Общественные науки в каталоге сайтов