сучасна...
    традиційна...
      інноваційна...
Переяслав-Хмельницька
ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІст. №5

офіційний шкільний сайт
Адреса: 08403, Київська обл.,
м.Переяслав-Хмельницький,
вул. Космонавтів 22
Телефон:
7-21-49 (Секретар)
E-mail:
zooch5@ukr.net
Попередній
 • testimage
  testimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testsimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testsimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testimage
  testimage
  testimage
Наступний
Меню сайта
 
Про школу
 
Дозвілля
 
Корисні посилання
Ми знаходимось тут
 

Географія

Віртуальні кабінети

Головна "Географія"

Методичні рекомендації

Навчальні програми

Календарно-тематичне планування

Розробки вчителів

Особливості вивчення географії у 2015/2016 навчальному році пов’язані, насамперед, зі змінами, внесеними до навчальних програм. 

На виконання наказу Міністерства освіти і науки  України від 06.02.2015 № 100 «Про розвантаження навчальних програм для учнів 5 – 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів» до навчальних програм внесено зміни, спрямовані на їх розвантаження, врахування вікових особливостей розвитку дитини, відповідність сучасному розвитку науки та технологій. 

Після громадського обговорення та розгляду Колегією Міністерства зміни до програм були затверджені наказами МОН: 

№ 585 від 29.05.2015 «Про затвердження змін до навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня», яким затверджено зміни та надано гриф «Затверджено Міністерством освіти і науки» програмам для 5 – 9 класів з навчальних предметів, зокрема і з географії.

Виходячи з цього, наголошуємо, що вивчення географії у 6 та 7 класах здійснюється за новою навчальною програмою "Географія. Навчальна програма для учнів 6-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів (зі змінами)", затверджена Міністерством освіти і науки України (наказ МОН України №585 від 29.05.2015).

 

Цікаві факти

Повна назва Лос-Анджелес є  "Ель-Пуебло-де Нуестра Сеньйора ла Рейна де лос Анджелес де Порсіункула" і може бути скорочена до 3,63% від оригінального розміру: "LA".На найбільшій кількості мов розмовляє населення Африки - число африканських мов перевищує дві тисячі. Найрідкісніша з них - мова бікья. На цій мові в 1998 році розмовляла лише одна 87-річна бабуся з села на кордоні між Камеруном і Нігерією.Голландія - це провінція у складі Нідерландів, яка в XVI-XVIII століттях була політичним та економічним ядром держави. З тих пір історія цієї провінції настільки злилася з історією всієї країни, що Нідерланди стали називати Голландією.На географічних полюсах (Північному і Південному) час можна вибрати на свій розсуд так, як всі меридіани сходяться в одну точку, а тому поняття географічної довготи втрачає сенс. Оскільки обчислення часу доби в будь-якому місці на Землі пов'язано з географічною довготою цього місця, то невизначеність довготи на географічних полюсах призводить до невизначеності часу доби на них.СтамбулТуреччина, є єдиним містом в світі, який розташований на двох континентах.Найстаріше місто в світі - Дамаск, столиця Сирії. Він процвітав кілька тисяч років до заснування Риму в 753 році д.н.е.Коста-Ріка не має регулярної армії.
Канада має більше озер, ніж в інших країнах світу разом узятих.Найменші держави:
Ватикан - приблизно 0,44 кв. км. Населення 770 осіб;
Монако - приблизно 1,9 кв. км. Населення - 32 000 чоловік; 
Науру - приблизно 21 кв. км.Населення в 13 000 чоловік;
Тувалу - приблизно 25 кв. км. Населення - 12 000 чоловік;
Сан-Марино-приблизно 61 кв. км. Населення в 29 000 чоловік.Вулиці в Японії не мають назв.

Персія змінила свою назву на Іран в 1935 році.
Австрія стала першою країною, яка використовувала листівки.10 відсотків доходів уряду Росії надходить від продажу горілки.Територію Японії 70% займають гори.Найвища гора в світі з підніжжям на дні океану є Мауна-Кеа на Гавайях. Її висота 10 203 м, але тільки 4205 м знаходяться над рівнем моря.У Кореї вважається нетактовним тримати руки за спиною або в кишенях.У Бразилії, потягнувши вниз нижню повіку правого ока означає, що слухач сумнівається в тому, що ви говорите.У 1980 році була тільки одна країна в світі, де не було телефонів - Бутан.

 
Форма входу
Логін:
Пароль:
 
Карта сайта
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Годинник
 >
Педагогічна преса

ЗОШ І-ІІІ ст. №5 м.Переяслава-Хмельницького - Україна © 2020Украинский портАл каталог сайтів Общественные науки в каталоге сайтов