сучасна...
    традиційна...
      інноваційна...
Переяслав-Хмельницька
ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІст. №5

офіційний шкільний сайт
Адреса: 08403, Київська обл.,
м.Переяслав-Хмельницький,
вул. Космонавтів 22
Телефон:
7-21-49 (Секретар)
E-mail:
zooch5@ukr.net
Попередній
 • testimage
  testimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testsimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testsimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testimage
  testimage
  testimage
Наступний
Меню сайта
 
Про школу
 
Дозвілля
 
Корисні посилання
Ми знаходимось тут
 
Головна » Архів новин

           Семінар-практикум з математики

         22 грудня 2016р. в ЗОШ І-ІІІ ст.№5 відбувся семінар-практикум учителів математики з теми: «Використання ІКТ на уроках математики». Під час проведення семінару вчитель математики Кравченко В.В. виступила з доповіддю "Інтерактивне навчання на уроках математики". Валентина Володимирівна зазначила, що застосування ІКТ робить традиційні уроки математики цікавими, насиченими. Саме на цих уроках кожен учень працює активно, у школярів розвивається допитливість, пізнавальний інтерес. Вчителям міста було представлено презентацію «Формування математичних компетентностей учнів засобами ІКТ» та відео «Використання ІКТ в навчальній діяльності вчителів школи».

 

 

Заст.директора з НВР Чайка Н.О.

Просмотров: 69 | Добавил: admin | Дата: 22.12.2016 | Комментарии (0)

    Для дітей воїнам АТО

        19 грудня 2016 року ми будемо відзначати День Святого Миколая. Це свято – одне з найулюбленіших свят родом з дитинства, адже кожна дитина знає, що в ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай принесе їй подарунок і залишить його під подушкою. І сьогодні нам вчителям та учням Переяслав-Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ст.№5 хочеться зробити для дітей, які проживають в зоні проведення АТО святковий подарунок і відправити їх до казкової країни де немає війни, поранень, болю , горя та сліз, а є лише добрі посмішки, почуття щирості та подарунки  від Святого Миколая. Дорогі діти,ми дуже сподіваємося, що ті іграшки, книжки, канцтовари, які ми з любов’ю вам приготували принесуть вам справжнє Новорічне свято.

 

 

 

                                              Заст.директора з НВР Чайка Н.О. 

Просмотров: 97 | Добавил: admin | Дата: 19.12.2016 | Комментарии (0)

Тиждень англійської мови в ЗОШ І-ІІІ ст.№5

        Підвищення освітнього рівня і якості володіння англійською мовою, розвиток творчої активності учнів, активізація всіх форм позакласної роботи, підвищення інтересу до мови, розвиток загального кругозору – мета проведення тижня англійської мови у школі. Проведення тижня  англійської мови, дає учням можливість розкрити власні інтелектуальні, мовленнєві та творчі здібності, проявити себе у різних ситуаціях та ролях, дізнатися багато нового, зацікавитися, а можливо й  визначити свою подальше майбутнє. Предметний тиждень  поглиблює й розширює культурологічний кругозір школярів,  сприяє розвитку їхньої творчої активності, естетичних смаків, підвищує мотивацію до вивчення мови і культури іншої країни.

       Тиждень англійської мови в Переяслав-Хмельницькій ЗОШ І-ІІІ ст. №5 проходив з 12 по 18грудня 2016 року. Програма тижня була насиченою і різноманітною. Головним принципом якої було залучення учнів усіх класів, незалежно від рівня знань іноземної мови.

        Розпочався тиждень англійської мови з  тематичної лінійки « Відкриття тижня англійської мови». Протягом тижня вчителі англійської мови організували виставку кращих учнівських малюнків, проведено конкурс стіннівок  для учнів 7-11 класів. Газети були представлені в фойє школи для перегляду учнями та батьками школи. Безпала Олена Миколаївна та Сідько Ніна Григорівна провели нестандартні уроки з використанням сучасних інноваційних технологій: « Їжа і напої» ( 6 кл.), « У магазині» (4 кл.), « Виконання домашніх справ» ( 7 кл.) . Для учнів 4 -7 класів був проведений конкурс найкращих знавців англійської мови   « Найрозумніший».

 

 

 

      Інтегрований урок, присвячений життю та творчості англійського письменника доби Відродження В.Шекспіру, був  проведений для учнів 10-11 класів.

      Отже,тиждень англійської мови залучив учнів до творчої роботи, науково-дослідницької та проектної діяльності, допоміг розкрити акторські таланти, проявити  інтелектуальні та розумові здібності. Всім школярам була надана можливість розділити радість успіху, самим брати участь у заходах, або підтримувати своїх однокласників.

                                                                       Заст.директора з НВР Чайка Н.О.

Просмотров: 107 | Добавил: admin | Дата: 19.12.2016 | Комментарии (0)

        Майстер-клас з інформаційних технологій

        15 грудня 2016 року відбулося засідання педагогічної ради у формі майстер-класу за темою «Можливості освітніх мережевих ресурсів у професійній діяльності вчителя загальноосвітнього навчального закладу».

       Метою засідання педради є поглиблення знань про сучасні технології колективного розроблення онлайнових ресурсів, що мають назву Веб 2.0, їхні можливості та переваги у педагогічній діяльності вчителя на уроці та в позашкільний час.

       Під час проведення педагогічної ради заступник директора школи з НВР Чайка Н.О. виступила перед педколективом школи з доповіддю на тему: «Веб – технології другого покоління у професійній діяльності загальноосвітнього навчального закладу». Вчителям школи було представлено презентацію  « Освітній блог : поняття, особливості, різновиди » та відео «Використання ІКТ в навчальній діяльності вчителів школи». В рамках проведення майстер-класу вчителі ознайомилися з алгоритмом створення блогу та створили власні.

 

 

 

      На завершення роботи педагоги обмінялися своїми враженнями і досвідом.    Директор школи Касьян Т.В. зачитала рішення педради та підвела підсумки .

                                                                      Заст.директора з НВР Чайка Н.О.

Просмотров: 97 | Добавил: admin | Дата: 15.12.2016 | Комментарии (0)

Прикрасимо міську ялинку

Учні нашої школи взяли участь у конкурсі на кращу іграшку для головної ялинки міста.

Виносимо подяку талановитим та креативним дітям, а також їх батькам.

                                    

Просмотров: 69 | Добавил: admin | Дата: 14.12.2016 | Комментарии (0)

«Твоє життя - твій вибір»      

 

       Сьогодні, 8 грудня 2016 н.р.в приміщенні БХТДЮМ відбувся міський фестиваль. «Твоє життя – твій вибір», присвячений темі збереження здоров'я дітей та молоді.

У фестивалі прийняли участь команди всіх загальноосвітніх шкіл міста, окрім гімназії.

 З метою донесення до присутніх важливість здорового способу життя діти підготували лекції, доповіді та презентації.

 Наша команда своїм виступом підтримала позитивну атмосферу заходу, надавши рекомендації з організації правильного

 розпорядку дня у розважально-жартівливій формі.

Вдячні керівнику гуртка КВК Ігнатенко В.В. за підготовку команди та учням ЗОШ №5 за достойний виступ.                                                                                                                                                                                                                                                                                                 ЗДВР Кардашевська І.І.

Просмотров: 91 | Добавил: admin | Дата: 08.12.2016 | Комментарии (0)

Святкуємо День Збройних Сил України

      6 грудня відбулися шкільні змагання для хлопчиків 5-8 класів,приурочені Дню Збройниї Сил України. У програму увійшли наступні випробування: силовий конкурс для козацького рою у складі шести джур козацьких; масова інтелектуальна гра «Інтелект-бій» для курінних суддів; конкурс Козацької листівки для курінних Писарів та фотокореспондентів.

      Стало траицією проводити старовинну козацьку гру «Лава на Лаву», «Зніми капелюха». Великою пошаною користується  боротьба «На поясах» та українська народна гра «Шагавай».

      Питання до масової гри «Інтелект–бій» були повідомлені завчасно і знаходилися у відомому всім місці. Самостійно підготовлені відповіді опускалися до скриньки. Юні знавці військової справи підійшли відповідально і справилися з виконанням інтелектуального випробування. Підсумок гри підвела президент Клубу інтелектуальних ігор «Еврика» Надія Томчук (7-б клас). Перше місце зайняли ерудити 7-а класу (курінний суддя Богдан Безпалий ).

   

 

 

 

 

 

 

 

 

       Творчий конкурс Козацька листівка триває. Учасникам потрібно лаконічно описати проведений захід і оформити козацькою листівкою.

   Підсумки підведуться тільки після виконання творчого конкурсу. Переможці будуть відзначені почесними грамотами.

Олена Касьян

Фото:Ірина Кардашевська

Просмотров: 125 | Добавил: admin | Дата: 06.12.2016 | Комментарии (0)

Просмотров: 101 | Добавил: admin | Дата: 01.12.2016 | Комментарии (0)

«Містер та Міс 0сінь» у нашій школі!

Шкільні роки – чудовий час. Кращі друзі, перше кохання і проблеми, які полягають лише в оцінках в щоденнику і розбіжності з друзями. Це час підручників, зошитів, уроків, змін і, звичайно ж, шкільних свят, які залишаються в пам’яті на довгі роки.

І одним з таких свят, безумовно, є осінній бал. І для того, щоб він дійсно став незабутнім, доводиться трохи попрацювати і докласти чималу частку фантазії і креативу. Дуже важливо продумати все до дрібниць, а головне – підібрати вдалі розваги, які подарують гарний настрій усім присутнім.

30 листопада в актовій залі ЗОШ І-ІІІ ст. №5 відбувся Осінній бал для учнів 7-8 класів. Організатором цього заходу була класний керівник 8-го класу Оврашко С.І.

Осінь – дуже красива пора. Тому і осінній бал – не менш красиве свято, яке в нас  розпочалося з конкурсно-розважальної програми « Містер та Міс Осінь – 2016р.» В конкурсі приймали участь 9 дівчаток і 7 хлопців, які боролися за титул Короля та Королеви балу. Учасники повинні були пройти 5 нелегких випробувань:

 •     Конкурс « Візитка»;
 •     Конкурс « Реклама за дві хвилини»;
 •     Танцювальний конкурс;
 •     Конкурс акторської майстерності:
 •     Кулінарний конкурс.

Ведучі програми Оврашко С.І., та Левченко О.І. привітали всіх учасників, ознайомили з конкурсною  програмою, та представили казкове осіннє журі:

 • Пані Осінь ( голова журі) – заступник директора з навчально-виховної роботи Чайка Н.О.
 • Пані Вересень – заступник директора з виховної роботи Кардашевська І. І.
 • Пані Жовтень – вчитель ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Ігнатенко В.В.
 • Пан Листопад - вчитель ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Бондарєв О.М.

Розпочався конкурс « Осіннім танцем», вихованцями хореографічної студії « Едельвейс», керівник Левченко О.І. А далі відбувся справжній феєрверк в низці конкурсної програми . Виступи учасників перепліталися з концертними номерами та веселими і цікавими конкурсами. Адже саме вони дарують гарний настрій, заряджають позитивом і залишають приємні спогади ще на довгий час.

Але конкурс є конкурс,  і завжди має  своє  логічне завершення, а це означає, що вердикт журі готовий, і ось уже через декілька хвилин стане відоме ім’я переможців! Для оголошення результатів  «Містер та Міс Осінь – 2016р.» та нагородження переможців було запрошено на сцену голову журі Чайку Н.О.

За підсумками журі, титул « Міс Осінь – 2016» виборола учениця 7-б  класу Черенкова Вікторія, та титул « Містер Осінь – 2016» отримав учень 7-б класу Волнянський Станіслав. Всі учасники також були нагороджені грамотами та осінніми титулами. Король і Королева балу мали честь відкрити святкову дискотеку першим осіннім танцем під оплески своїх друзів. І з першим танцем почала працювати  e-mail - пошта. У кожного присутнього в залі були номерки, по яких вони через пошту отримували святкові листи.

Закінчився бал… Затихла музика не тільки на сцені, а і в природі – завтра зима. А з нею – Новий рік і новий Зимовий бал!

Отже, до скорої зустрічі!

Фото можна переглянути тут

Просмотров: 127 | Добавил: admin | Дата: 01.12.2016 | Комментарии (0)

 І МІЖНАРОДНА ГРА ЗІ СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ «SUNFLOWER»

СЬОГОДНІ 30 ЛИСТОПАДА 2016 року В ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ВІДБУЛАСЯ  І МІЖНАРОДНА ГРА ЗІ СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ «SUNFLOWER»

 Міжнародна гра «Sunflower» дозволяє виявити і розвинути творчі здібності учнів. Сприяє їхньому долученню до найвищих досягнень світової літератури й культури, загальнолюдських і національних духовних цінностей, виховує естетичний смак, високу читацьку і загальну культури.

         Міжнародна гра «Sunflower» допоможе учням відпрацювати навички роботи із тестовими формами контролю. Дасть шанс швидше визначитися з майбутнім фахом і навіть знайти випускникам шкіл потенційних роботодавців, оскільки до проведення Міжнародної гри «Sunflower» на її різних етапах долучене широке коло найкращих авторитетних вітчизняних і зарубіжних фахівців: освітян, науковців, письменників, перекладачів, дипломатів, менеджерів та ін.

  

  

  

  

З правилами проведення гри, порядком реєстрації та матеріалами для підготовки можна ознайомитися на сайті: http://gra-sunflower.com.ua/

 

Гру провели заступник директора з НВР Чайка Н.О. тв. вчитель зарубіжної літератури Данилко Л.В.

 

 

 

Просмотров: 210 | Добавил: admin | Дата: 30.11.2016 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 7 8 9 10 11 12 »
Форма входу
Логін:
Пароль:
 
Карта сайта
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Годинник
 >
Педагогічна преса

ЗОШ І-ІІІ ст. №5 м.Переяслава-Хмельницького - Україна © 2017Украинский портАл каталог сайтів Общественные науки в каталоге сайтов