сучасна...
    традиційна...
      інноваційна...
Переяслав-Хмельницька
ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІст. №5

офіційний шкільний сайт
Адреса: 08403, Київська обл.,
м.Переяслав-Хмельницький,
вул. Космонавтів 22
Телефон:
7-21-49 (Секретар)
E-mail:
zooch5@ukr.net
Попередній
 • testimage
  testimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testsimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testsimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testimage
  testimage
  testimage
 • testimage
  testimage
  testimage
  testimage
Наступний
Меню сайта
 
Про школу
 
Дозвілля
 
Корисні посилання
Ми знаходимось тут
 
Головна » Архів новин

25 листопада  2016 року в загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 5 були проведені лекції з превентивного виховання для учнів 5-11 класів за участю  представника Міжнародного благодійного фонду «Клуб майбутнє»,  Поліщука Тимофія Віталійовича

Відбулась виховна лекція для учнів 5-8 класів на тему «Правда про алкоголь», в ході якої дітям розповіли , що таке алкоголізм, ступені алкогольного сп'яніння, наслідки вживання алкоголю на організм та навели  приклади цієї хвороби.

Також для учнів  9-11 класів була проведена лекція на тему «Дошлюбні стосунки», в ході якої розглянули питання специфіки дошлюбних стосунків,  етапи та особливості створення успішної сім'ї.

 

Соціальний педагог, практичний психолог   

 В.О.Аврамич

Просмотров: 116 | Добавил: admin | Дата: 27.11.2016 | Комментарии (0)

Запалюємо поминальні свічки

25 листопада 2016 року в школі №5 на першому уроці відбулась лінійка до дня пам’яті жертв голодмору 1932-1933 роках . В цей день вся Україна вшановує пам’ять жертвам голодомору. На цій лінійці вшановували пам’ять загиблим, промовляли імена тих, хто помер у 1932-1933 роках.

 

         Творчий гурт хлопчиків 4-7класів підготував для учнівської громади школи Панахиду за померлими з глоду українців. В образах дітей-свідків часів тотального режиму радянської влади, учасники театрального дійства вдало відтворили жахливі події штучного голодомору на Україні.

          Історію заснування села Андруші аж до його затоплення Канівським водосховищем в ракурсі історичних подій висвітлив промовець Ігор Макаренко(8кл.).

        Від кожного класу в пам’ять про жертв Голодомору засвітили поминальні свічки та лампадки.

         Промовець Костянтин Кузьменко поіменно пригадав тих, хто помер мученицькою голодною смертю в селі Андруші 32-33рр.. Загальна кількість померлих від голоду становить 139 чоловік. Місця поховань жертв Голодомору знаходяться під водами Канівського водосховища. Хвилиною мовчання вшануали пам’ять померлих з голоду андрушан.

  

            

   

 

Потім жалобною ходою Генеральна козацька старшина відправилася на Андрушівське

кладовище Переяслав-Хмельницького мікрорайону. Біля братської могили жертв Голодомору на Переяславщині запалили лампадки, зачитали молитву за померлими, поклали штучні квіти.

 

 

 

 

 

 

 

 

Олена Касьян,

педагог-організатор

 

 

 

Просмотров: 103 | Добавил: admin | Дата: 25.11.2016 | Комментарии (0)

Герої не вмирають

        21 листопада 2016 року в Україні відзначається День Гідності та Свободи. У ЗОШ І-ІІІ ст. №5 було проведено ряд заходів.

         На уроках  Гідності класними керівниками були  відтворені події 21 листопада 2013 року . Учні стали свідками спогадів майданівців , які проклали шлях до свободи під кулями снайперів, вибухопакетами, коктейлями молотова. Саме на Майдані відродилася українська нація- Гімн, набув нового звучання, а мова досягла всіх куточків світу.

     Депутати  Переяслав- Хмельницької міської ради Сиворко Сергій Михайлович  та Закірко Наталія  Володимирівна, які були запрошені на урок Гідності у 8 клас , розповіли учням про те , як умирали невинні, беззбройні люди: юнаки, дівчата, чоловіки. Учні відчули глибину трагедії, яка торкнулася всього світу і болю, який випав на долю українських родин.

     Не було байдужих і серед учнів 5-7 класів, де кожна дитина пережила , передивляючись фрагменти відеоматеріалів  « 21 листопада 2013 року»,весь жах того часу , адже країна втратила найдорожче – своїх синів і дочок.

   

   

     Учні старшої школи  на уроці « Вони боролись за майбутнє» переглянули хроніку подій Революцію Гідності  і  підняли питання « Чому за своє прагнення свободи  та європейські настрої українці заплатили своїм життям?». Під час уроків  лунали вірші  та пісні про Україну , про Крути.

         Для учнів 7-11 класів було організовано демонстрацію відеофільму «Зима, що нас змінила. Ч. 1 «Небесна сотня»» виробництва телеканалу «1+1».Це перший фільм про"Небесну сотню" з циклу документальних фільмів .Учні ознайомилися з історією про тих, хто загинув за свободу і за власну державу. Досі невідомо скільки людей насправді входить до небесної сотні ... Це не тільки ті, кого вбили в центрі української столиці в кінці лютого. Це також і всі ті, хто виступив проти режиму в різних куточках країни, а потім пропав безвісті, чи був замордований з самого початку Євромайдану. Про них згадуватимуть очевидці тих подій, їхні учасники, та родичі загиблих. 

             Після перегляду фільму кращі учні школи вшанували пам'ять загиблих героїв, поклавши квіти до меморіальної дошки випускника школи Романа Гриценка  та до пам'ятного хреста героям «Небесної сотні» на Привокзальній площі.

   

 

                                                                                                                                                Адміністрація школи

Просмотров: 102 | Добавил: admin | Дата: 22.11.2016 | Комментарии (0)

Велике Радне Коло

      11 листопада 2016 року з ініціативи Генеральної Козацької Старшини відбулася учнівська конференція«Велике Радне Коло»для учнівської громади 5-11 класів.Тема конференції «Козацьке Братство, як невпинний генератор дитячих ідей в учнівському самоврядуванні  школи».

     Учасників учнівської конференції музичним вітанням зустрів Володимир Божнюк (7-а кл.) життєстверджуючою піснею «Бери своє» інструментального ансамблю "Антитіла".Саме Велике Радне Коло вправно провів вдучий Вадим Сулима(9кл.). Генеральний суддя Олександр Боярин(10 кл.) побажав усім активної участі у роботі Радного кола та вдалих і перспективних рішень на майбутє. Про діяльність Козацького Братства Якима Андрушки за минулий 2015/2016 навчальний рік відзвітував отаман Козацького Братства Дмитро Самохатній. Окреслилося й коло невідкладних питань на 2016/2017 н.р., які неможливо вирішити без врахування громадської думки 5 – 11 класів.

  

    До регламенту Великого Радного Кола внеслися наступні вагомі питання:

1.Дата проведення учнівської кнференції.

2.Вибори Генеральної Козацької старшини.

3.Пошукова робота.

4.Операція «Братська могила».

     За результатами голосування учнівської спільноти було вирішено: учнівську конференцію «Велике Радне Коло» проводити щорічно 15 вересня на Весвітній день демократії; питання щодо кількісного складу Генеральної Козацької Старшини вирішуватиметься Великим Радним Колом 15 вересня поточного року; учнівська громада 5-11 класів бере під свою відповідальність братські могили воїнів Червоної армії та масове захоронення невинно убієнних жертв голодомору 32-33рр. на Андрушівському кладовищі;вирішено продовжити пошурову роботу матеріалів для електронної книги пам’яті під назвою«Стрічка пам’яті » до кінця поточного 2016/2017 н. р.,а також розпочати збір матеріалів для нагальної теми «Андрушівська Церква ХVII століття».

    Традиційно відкривали та закривали Велике Радне Коло Державний Гімн України і Гімн Козацького Братства Якима Андрушки.

Учнівська конференція пройшла спокійно в робочій атмосфері без нарікань і невисловлених образ.

 

Олена Касьян,

педаго-організатор

Фото:Ірини Кардашевської

Просмотров: 51 | Добавил: admin | Дата: 11.11.2016 | Комментарии (0)

      Обери майбутнє

       8 листопада  уприміщенні БХТДЮМ відбувся міський    змагальний профорієнтаційно - мотиваційний  захід « Обери  майбутнє». Наша команда «BOOM» виборола почесне ІІІ    місце, залишивши позаду команди ЗОШ №2, гімназії та ЗОШ  №7. Першість здобула команда ЗОШ №4, друге місце у  команди ЗОШ №1.

                Дякуємо кмітливим та винахідливим учням ЗОШ №5    за феєрверк гумору та їх керівнику Ігнатенко В.В. за  підготовку  команди до виступу.

                Наступна перемога буде нашою!

Просмотров: 102 | Добавил: admin | Дата: 08.11.2016 | Комментарии (0)

Твоє майбутнє у твоїх руках

                Щороку восени Переяслав- Хмельницьким  міськрайонним центром зайнятості проводиться конкурс малюнків «Твоє майбутнє у твоїх руках». Дякуємо учням школи, які взяли участь у цьому конкурсі.

   

   

 

Просмотров: 95 | Добавил: admin | Дата: 21.10.2016 | Комментарии (0)

     Посвята в старшокласники

      20 жовтня відбулися урочистості з нагоди посвяти дев’ятикласників  у старшокласники.Самі ж дев’ятикласники з нетерпінням чекали  визначного дійства й ретельно готувалися до святкування.

     Сценарій знаменного заходу підготувала учениця десятого класу  Ольга Березова у формі невимушеної веселої конкурсної програми  для дев’ятикласників з солодкими призами для переможців і  переможених. Хочеться зауважити, майбутні старшокласники не  лишилися без дбайливої опіки старших товаришів і всі тонкощі  посвяти відбули без усіляких заморочок.Сам вечір віртуозно провели  ведучі - однолітки Маїс та Владислав.Не забули і про Раду  Старійшин. До її лав запросили мудрих і поміркованих членів:вчителя історії та класного керівника 10 класу О. Ю. Дзюбу,вчителя української мови та літератури Л. М. Полтаець,вчителя фізичної культури та спорту  О. М. Бондарєва.

     Справно підготовлені урочистості творчим колективом десятого класу, створили непохитно зворушливу атмосферу традиційного вечора, викликали відверту, живу зацікавленість у старшокласників та гостей святкової програми. У боргу не лишилися й дев’ятикласники. Візитівка класу та сучасний танок, у виконанні юних хореографів, підняв настрій присутнім вечора. Урочистості завершила обітниця старшокласника,традиційні солодощі від організаторів  - новоприбулим старшокласникам.

   Вечір продовжила святкова дискотека.

 

 

ї

 

 

 

 

 

 

 

Олена Касьян

Фото:Ірини Кардашевської

Просмотров: 94 | Добавил: admin | Дата: 21.10.2016 | Комментарии (0)

Трудовий десант

Щороку з приходом осені виникає необхідність прибирання території школи від опалого листя . Цього року, як і завжди, учні 2- 11 класів попрацювали на славу. Робота кипіла в руках активних і завзятих дітей. В результаті злагодженої командної праці отримали чисте шкільне подвір'я.

Фото можна переглянути тут

Просмотров: 156 | Добавил: admin | Дата: 19.10.2016 | Комментарии (0)

Екскурсія школою 

Продовжується співпраця ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 та ДНЗ №8 «Золотий ключик». 18 жовтня 2016 року вихованці випускних груп «Сонечко» та «Буратіно» на чолі зі своїми вихователями Сулимою Надією Миколаївною, Романенко Ольгою Іванівною та методистом Романенко Наталією Володимирівною прийшли на екскурсію до школи. Майбутні першокласники з радістю посиділи за шкільними партами, зустрілися зі своїми майбутніми  вчителями Степаненко Інною Петрівною та Долгоносовою Зоєю Миколаївною, позаймалися спортом на уроці фізичного виховання з учнями 2-Б класу, де класоводом є Скрипніченко Віра Іванівна.

Оскільки погода сприяла екскурсії, дітки із задоволенням прогулялися шкільним подвір'ям, назбирали осінніх листочків та жолудів  для занять у садочку та помилувалися красою осінньої природи.

На прощання вихованці «Золотого ключика» подякували  ЗДВР Кардашевській Ірині Ігорівні та пообіцяли прийти ще не раз.

  

  

  

Просмотров: 81 | Добавил: admin | Дата: 18.10.2016 | Комментарии (0)

Козацькі ігрища

До Дня козацької Покрови (13 жовтня) відбулися Козацькі забави для козацьких роїв 5-11 класів. Конкурсну програму для молодших учасників козацьких перегонів старанно підготували і провели учні 8-9 кл. у образах молодих козаків Скачистрибайла (Ігор Макаренко), Недайкаші (Вадим Сулима), Нечіпайла (Віктор Віталій).

В програму увійшли старовинні козацькі ігри(«Лава на Лаву», «Шагавай», «Зніми капелюха», «Чий батько дужчий», «Біг у мішках», «Перетягування линви»); Конкурс кашоварів для Курінних кухарів; інтелектуальна гра  «Інтелект-бій» для Курінних суддів; творчий конкурс «Козацька листівка» для Курінних писарів і фотокореспондентів.

Із світлим святом Покрови  учасників змагань привітав отаман Козацького Братства Якима Андрушки Дмитро Самохатній.

Конкурс «Козацька Листівка» і масову гру «Інтелект – бій» судили компетентне журі у складі заступника з навчально-виховної роботи Наталії Чайки, генерального судді Олександра Боярина. Козацькі  перегони судили вчителі фізичної культури і спорту Дмитро Бондаєв.

Переможці  Козацьких забав відзначені почесними грамотами.

Фото можна переглянути тут

Олена Касьян

Фото: Ірини Кардашевської

Просмотров: 82 | Добавил: admin | Дата: 13.10.2016 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 8 9 10 11 12 »
Форма входу
Логін:
Пароль:
 
Карта сайта
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Годинник
 >
Педагогічна преса

ЗОШ І-ІІІ ст. №5 м.Переяслава-Хмельницького - Україна © 2017Украинский портАл каталог сайтів Общественные науки в каталоге сайтов